Цей запит стосується безпосередньої організації роботи районної ради, її виконавчого апарату та постійних депутатських комісій ради.

Через відсутність належного висвітлення протоколів постійних комісій, 26.03.2021р. головою фракції до райради було направлене депутатське звернення з проханням надати копії протоколів засідань Постійної комісії з питань землі та землекориствування.

Нажаль, на 09.04.2021р. жодного повідомлення щодо опрацювання звернення з боку райради не надійшло. Через це, на сесії районної ради голова фракції звернулась до голови Дніпровської райради із депутатським запитом щодо надання копій означених протоколів.

Положенням про постійні комісії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання від 09 грудня 2020 року № 13-1/VIII встановлено, що усі поточні документи діловодства постійних комісії зберігаються у профільних відділах виконавчого апарату районної ради.

Стаття 49.5. Регламенту Дніпровської районної ради встановлює, що діловодство постійних комісій Ради забезпечують їх голови та секретарі.

Станом на 19.04.2021р. жодної інформації відносно запитуваних протоколів не надано.

Це говорить або про неналежну роботу голови Дніпровської районної ради та виконавчого апарату райради або про відсутність у профільних відділах запитуваних протоколів.

В будь якому випадку, відсутність інформації щодо роботи райради та наявна організація роботи райради перешкоджає належному виконанню депутатами райради їх фунцкій, не забезпечує необхідних умов для ефективного здійснення депутатами їх повноважень.

Описувана ситуація, коли депутат районної ради намагається отримати протоколи засідань постійної депутатської комісії майже місяць – є неприпустимою.


Звернення від 26.03.2021 №21/03-1

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Запит від 09.04.2021 №21/04-4

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Залишити відповідь